Szkolenia

Ludzie są najważniejszym elementem każdej organizacji. To na ich wiedzy i doświadczeniu opiera się działanie i rozwój firmy. Aby w pełni wykorzystywać potencjał pracowników, należy ciągle podnosić ich kompetencje. Jednym z elementów rozwoju osobistego są szkolenia.

Dlatego też głównym obszarem działalności MCS jest dostarczanie usług szkoleniowych. Pierwsze szkolenie zrealizowane zostało w 2013 roku i od tego czasu ich ilość systematycznie wzrasta. Z każdym kolejnym szkoleniem jesteśmy w stanie zaproponować Państwu coraz to lepsze usługi odpowiadające Państwa szczególnym potrzebom. Wszystkie szkolenia są "szyte na miarę", czyli ich zakres jest wcześniej ustalany z organizatorem szkolenia i odpowiada rzeczywistym potrzebom jego uczestników.  

Dotychczasowa realizacja szkoleń w liczbach:

528
Szkoleń
972
Dni
6851
Godzin
5555
Osób

Firma MCS może zrealizować szkolenia jako:

Szkolenia zamknięte

Wszystkie proponowane Państwu szkolenia mogą być zrealizowane w formie stacjonarnej. Taki rodzaj szkolenia jest preferowany przez wiele firm, w związku z bezpośrednim kontaktem uczestników z trenerem.

Szkolenie zamknięte umożliwia dopasowywanie się do potrzeb klienta, np. pójście na halę produkcyjną w celu lepszego przedstawienia omawianego tematu. Dodatkowo w trakcie szkoleń zamkniętych uczestniczy mogą wygodnie pracować grupowo, co przynosi wymierne korzyści w procesie nauki.   


 

Szkolenia online

Istnieje możliwość zrealizowania każdego ze szkoleń w formie szkolenia online. Ten typ szkolenia pozwala na zaangażowanie pracowników będących w dowolnym miejscu, nie ma konieczności zbierania uczestników szkolenia w siedzibie organizacji.

Dzięki wykorzystaniu nowych technologii, szkolenie online jest równie efektywne jak szkolenie stacjonarne. Bez przeszkód można zrealizować cały program szkolenia oraz przeprowadzić wszystkie zaplanowane ćwiczenia.


 

Proponujemy Państwu szkolenia z następujących obszarów:

Szkolenia z Systemów Zarządzania

Firma MCS specjalizuje się w szkoleniach z Systemu Zarządzania Jakością, Systemu Zarządzania Środowiskiem, Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, a także Systemu Zarządzania Jakości w przemyśle motoryzacyjnym.


 

Szkolenia dla auditorów wewnętrznych

Proponujemy Państwu szkolenia w celu uzyskania kompetencji auditora wewnętrznego, jak i auditora drugiej strony. Szkolimy auditorów wewnętrznych różnych systemów zarządzania, procesu produkcji oraz wyrobu.


 

Szkolenia z podręczników "Core tools"

Core tools (narzędzia jakości) są wymagane przez standard IATF 16949:2016 oraz klientów motoryzacyjnych. W związku z tym polecamy szkolenia z podręczników APQP, FMEA, Plan kontroli, MSA, SPC, PPAP.


 

Always Be Safe

Opracowaliśmy dla Państwa specjalistyczne szkolenia z obszaru bezpieczeństwa, których celem jest pokazanie narzędzi jakie można wykorzystać w celu zapewnienia bezpiecznych warunków pracy dla pracowników organizacji.


 

Akademia kompetencji MCS

W ramach rozszerzenia oferty szkoleniowej proponujemy Państwu "Akademię kompetencji MCS". Jest to rozwiązanie w ramach którego możecie zdobywać certyfikaty potwierdzające wiedzę i kompetencje na wybranych stanowiskach w systemach zarządzania.

Uczestnicząc w różnych szkoleniach realizowanych przez MCS można uzyskać certyfikat, który potwierdza że uczestnik tych szkoleń zdobył odpowiedni poziom wiedzy, który wymagany jest do realizacji zadań związanych z pełnioną przez niego rolą w systemie zarządzania. Można uzyskać zaświadczenie dla m.in. funkcji Pełnomocnika, Auditora wewnętrznego lub Moderatora dokumentacji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem certyfikatu dla wybranej roli proszę o zapoznanie się z naszą "Akademią kompetencji MCS" i szczegółowym opisem różnych akademii.