Interpretacja core tools dla auditorów

Narzędzia jakości (core tols) są ważnym elementem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z IATF 16949:2016. Wiedzę na ich temat musi posiadać auditor wewnętrzny w branży motoryzacyjnej oraz auditor dostawców automotive. Auditorzy muszą znać wymagania zawarte w podręcznikach:
 - APQP & Control Plan
 - FMEA
 - MSA
 - SPC
 - PPAP

Osoby przeprowadzające audit muszą się wykazać zrozumieniem wymagań podręczników referencyjnych - core tools, gdyż w trakcie auditu będą sprawdzać wdrożenie nowych wyrobów, dokumentację procesu produkcji, nadzorowanie sprzętu pomiarowego i procesu produkcji, jak i zatwierdzenie wyrobu.

Aby uzyskać wiedzę na temat wymagań podręczników core tools oraz zdobyć umiejętność zrozumienia i analizy właściwych formularzy zapraszamy na szkolenia "Interpretacja core tools dla auditorów". Do wyboru są dwa rodzaje szkoleń w zależności od tego z jakie core tools będzie musiał zweryfikować auditor:

Jeżeli chcielibyście Państwo zlecić realizację auditów na zewnątrz to zapraszam do skorzystania z usług doświadczonego auditora. Szczegóły oferty znajdziecie w zakładce audity