Wprowadzenie do auditowania w Systemie Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w szkoleniu "Wprowadzenie do auditowania w Systemie Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym". Jest to szkolenie na którym uczestnikom przedstawione zostaną założenia dotyczące auditów wewnętrznych realizowanych w Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z IATF 16949:2016.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się o szczegółowych wymaganiach standardu IATF 16949:2016, jak i zaprezentowane zostaną dobre przykłady związane z procesem auditowania. W ramach tego szkolenia przyśli auditorzy zdobędą część kompetencji, której zrozumienie muszą wykazać jeżeli chcą realizować audity wewnętrzne.

Program szkolenia:
1. Audit czy audyt?
2. Rodzaje auditów: pierwszej, drugiej i trzeciej strony
3. Wymagania IATF 16949:2016 dotyczące auditów wewnętrznych
4. Dobre przykłady w auditowaniu systemu zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym
5. Wymagania IATF 16949:2016 dotyczące auditorów wewnętrznych
6. Opracowywanie listy auditorów wewnętrznych
7. Podejście procesowe w systemach zarządzania
8. Specyficzne wymagania klienta - przykłady różnych wymagań klienta w systemie zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym

Czas trwania szkolenia: 1 dzień x 7 godzin

Szkolenie w formie:
- stacjonarnej u klienta
- online

Wszystkie informacje dotyczące szkolenia zebrane zostały w jednym dokumencie, który możecie Państwo ściągnąć klikając w link - Karta szkolenia.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat szkolenia lub dopasowania szkolenia do Państwa potrzeb proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..