Wsparcie firm

W chwili obecnej posiadanie Systemu Zarządzania jest nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej, gdyż posiadanie certyfikowanego Systemu Zarządzania jest wymagane przez wielu klientów z różnych branż. W zależności od tego do jakiej branży dostarczamy wyroby wymagany jest sprawnie działający System Zarządzania:
 - Jakością (norma ISO 9001:2015)
 - Jakością w motoryzacji (standard IATF 16949:2016)
 - Środowiskiem (norma ISO 14001:2015)
 - Bezpieczeństwem i Higieną Pracy (norma ISO 45001:2018)

Dotychczasowa współpraca z firmami w obszarze systemów zarządzania:

137
Konsultacji
154
Dni
1178
Godzin
7
Wdrożonych systemów

Proponujemy Państwu wsparcie firm w zakresie:

 Wdrożenia Systemów Zarządzania

Firma MCS posiada duże doświadczenie we wdrażaniu Systemów Zarządzania, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami zgodności przyznanymi przez jednostki certyfikujące. Świadczyliśmy usługi wdrożenia w branżach takich jak: motoryzacja, ciepłownictwo, elektronika.

Właściwe wdrożenie systemu jest bardzo ważne, gdyż pomyłka na początku może wpłynąć na wyniki wdrożenia oraz sprawność funkcjonowania Systemu Zarządzania.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty oraz krokami wdrożenia Systemu Zarządzania.


 

 Konsultacje Systemów Zarządzania

Wdrożony System Zarządzani musi być utrzymywany, tzn. musi działać. Często zdarza się, że wdrożony system nie funkcjonuje właściwie i należy ustalić jaka jest tego przyczyna. Tutaj z pomocą może przyjść MCS, które jako niezależna firma może obiektywnie wskazać niedziałający obszar oraz ustalić przyczyny.

Proponujemy konsultacje Systemów Zarządzania, które pozwolą Państwu naprawić niewłaściwie działający system lub go usprawnić.

Konsultacje realizowane są przez osobę z wieloletnim doświadczeniem w nadzorowaniu Zintegrowanego System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP.