Certyfikowany Auditor w branży motoryzacyjnej

W ramach "Akademii kompetencji MCS" możecie Państwo uzyskać certyfikat potwierdzający wiedzę i umiejętności Auditora  w Systemie Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym. Dzięki uczestnictwu w akademii "Certyfikowany Auditor w branży motoryzacyjnej" realizowanej przez MCS spełnicie szczegółowe wymagania IATF 16949:2016 dotyczące kompetencji auditorów wewnętrznych. W ramach szkoleń składających się na akademię, poznacie:
 - ogólne wymagania dotyczące auditowania w Systemie Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym,
 - wymagania standardu IATF 16949:2016, które są niezbędnym elementem wiedzy auditora wewnętrznego,
 - zasady przygotowania się do auditu, jego realizacji i sposobu raportowania, które opisane zostały w normie ISO 19011:2018,
 - zasady oceny i interpretacji dokumentacji wynikającej z narzędzi jakości - core tools.

Odpowiednio kompetentny auditor może wskazać zgodności systemu, jak i określić obszary do doskonalenia. Właściwie dobrana i przeszkolona grupa auditorów, jest celem każdej organizacji, dlatego też przygotowaliśmy akademię "Certyfikowany Auditor w branży motoryzacyjnej" na którą składają się następujące szkolenia:
 - Moduł 1 - Wprowadzenie do auditowania w Systemie Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym
 - Moduł 2 - Interpretacja IATF 16949:2016
 - Moduł 3 - Wymagania ISO 19011:2018
 - Moduł 4a - Interpretacja core tools dla auditorów - podręczniki AIAG lub
 - Moduł 4b - Interpretacja core tools dla auditorów - podręczniki AIAG oraz AIAG&VDA

Ukończenie powyższych szkoleń pozwoli przystąpić do egzaminu, po zdaniu którego otrzymacie Państwo certyfikat potwierdzający, że zdobyliście wiedzę niezbędną do realizacji auditów wewnętrznych w Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z IATF 16949:2016.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani niniejszą "Akademią kompetencji MCS" zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.