Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Środowiskowego

Stanowisko Pełnomocnika Systemu Zarządzania Środowiskowego występuje w wielu organizacjach, a osoby pracujące na nim muszą się wykazywać odpowiednim poziom wiedzy i kompetencji. Aby umożliwić Państwu pracę w roli osoby odpowiedzialnej za nadzór nad Systemem Zarządzania Środowiskowego przygotowaliśmy akademię kompetencji "Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Środowiskowego".

W ramach akademi "Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Środowiskowego" poznacie Państwo na czym polega praca na tym stanowisku, jak i zdobędziecie niezbędną wiedzę i kompetencje.

Uczestnictwo w szkoleniach wchodzących w skład tej akademii pozwoli poznać:
 - wymagania normy ISO 14001:2015,
 - wymagania dotyczące pracy na stanowisku Pełnomocnika Systemu Zarządzania Środowiskowego,
 - zasady realizacji auditów wewnętrznych systemu środowiskowego.

Aby otrzymać certyfikat zaświadczający kompetencje na stanowisku Pełnomocnika Systemu Zarządzania Środowiskowego należy ukończyć szkolenia:
 - Moduł 1 - Interpretacja ISO 14001:2015
 - Moduł 2 - Pełnomocnik ISO 14001:2015
 - Moduł 3 - Wymagania ISO 19011:2018

Ukończenie powyższych szkoleń pozwoli przystąpić do egzaminu, po zdaniu którego otrzymacie Państwo certyfikat potwierdzający, że zdobyliście wiedzę niezbędną do pełnienia obowiązków Pełnomocnika Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z ISO 14001:2015.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani niniejszą "Akademią kompetencji MCS" zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.