Interpretacja IATF 16949:2016

Celem szkolenia "Interpretacja IATF 16949:2016" jest przedstawienie szczegółowych wymagań standardu IATF 16949. W trakcie szkolenia poznają Państwo specyficzne wymagania standardu, ze szczególnym omówieniem interpretacji wymaganej przez organizację IATF.

Szczegółowego omówienia normy oraz praktyczne wskazówki przekaże Państwu trenera z długoletnią praktyka we wdrażaniu i nadzorowaniu Systemu Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym.

Program szkolenia:
1. Charakterystyka standardów motoryzacyjnych. Geneza i rozwój IATF 16949
2. Nowe wydanie IATF 16949
3. Wymagania i interpretacja standardu IATF 16949:2016

Czas trwania szkolenia: 2 dni x 8 godzin

Szkolenie w formie:
 - stacjonarnej u klienta
 - online

Wszystkie informacje dotyczące szkolenia zebrane zostały w jednym dokumencie, który możecie Państwo ściągnąć klikając w link - Karta szkolenia.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat szkolenia lub dopasowania szkolenia do Państwa potrzeb proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli zastanawialiście się Państwo nad wdrożeniem Systemu Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym i chcecie skorzystać z usług doświadczonego trenera/konsultanta proponujemy pomoc we wdrożeniu systemów zarządzania

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu opisującego założenia szkolenia oraz jego elementy: