Nadzór nad wykonawcami

Organizacje co jakiś czas muszą skorzystać z usług firm zewnętrznych, które będą realizowały zadania na jej obszarze. W takiej sytuacji firmy te są wykonawcami, a organizacja ma obowiązek nadzoru nad nimi. Organizacja musi wybrać właściwych wykonawców, określić im zadania jakie mają wykonać, zapoznać ze wszystkimi wytycznymi własnymi organizacji oraz oczywiście nadzorować działania takich firm. Aby ułatwić Państwu poznanie tego tematu proponujemy szkolenie "Nadzór nad wykonawcami", w ramach którego nauczycie się jak postępować z firmami zewnętrznymi na waszym obszarze.

Program szkolenia:
1. Wymagania prawne dotyczące nadzoru nad wykonawcami
2. Wybór wykonawców do realizacji prac na terenie organizacji
3. Wymagania stawiane wykonawcom
4. Ocena ryzyka dla wykonawców
5. Dopuszczanie wykonawców do pracy na terenie organizacji
6. Nadzorowanie prac realizowanych przez wykonawców

Czas trwania szkolenia: 1 dzień x 7 godzin

Szkolenie w formie:
 - stacjonarnej u klienta
 - online

Wszystkie informacje dotyczące szkolenia zebrane zostały w jednym dokumencie, który możecie Państwo ściągnąć klikając w link - Karta szkolenia.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat szkolenia lub dopasowania szkolenia do Państwa potrzeb proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.