Akademia kompetencji MCS

Proponujemy Państwu rozwiązanie, które pozwoli uzyskać wiedzę i umiejętności związanych z realizacją różnych działań w systemach zarządzania. Pracownicy organizacji poza swoimi obowiązkami określonymi w zakresie obowiązków, realizują także działania wynikające z przypisanych im ról - np. auditora, pełnomocnika, moderatora dokumentacji. Wykonując te działania pracownicy muszą posiadać odpowiednią wiedzę i kompetencje, która jest niezbędna, aby skutecznie realizować powierzone im zadania.

W odpowiedzi na oczekiwania proponujemy Państwu "Akademię kompetencji MCS", która umożliwi zainteresowanym osobom uczestnictwo w szkoleniach związanych z najczęściej występującymi rolami w różnych systemach zarządzania. Opracowane zostały różne "Akademie kompetencji MCS" obejmujące szkolenia podczas których uczestnicy zdobędą odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie w realizacji powierzonych im zadań.

W ramach "Akademii kompetencji MCS" możecie Państwo uczestniczyć w szkoleniach dedykowanych dla danej akademii, jak i szkoleniach ogólnodostępnych. Dzięki przypisanym do akademii szkoleniom możecie zdobyć potwierdzenia wiedzy i umiejętności w obszarze:
 - Certyfikowany Auditor w branży motoryzacyjnej
 - Certyfikowany Moderator dokumentacji procesu produkcji
 - Certyfikowany Moderator PFMEA
 - Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością
 - Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Środowiskowego
 - Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania BHP
 - Certyfikowany Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej

Każda z powyższych akademii składa się z modułów, które są szkoleniami oferowanymi przez MCS. Możecie Państwo zakupić i zrealizować wszystkie szkolenia wchodzące w skład akademii lub uczestniczyć w pojedynczych szkoleniach. W przypadku uczestnictwa we wszystkich szkoleniach wchodzących w skład akademii istnieje możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego daną rolę. Wydanie certyfikatu wiąże się ze zdaniem egzaminu, który jest niezbędny aby potwierdzić zdobytą wiedzę.

Ukończenie wybranej akademii pozwoli Państwu przygotować się i lepiej poznać zadania związane z wykonywanymi rolami. Szkolenia zostały dobrane w taki sposób, aby umożliwić poznanie wszelkich niezbędnych wymagań oraz uzyskać umiejętności wykorzystywania poznanych narzędzi systemowych.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat "Akademii kompetencji MCS" proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.