Konsultacje systemów zarządzania

Jeżeli uważacie, że Państwa System Zarządzania nie funkcjonuje właściwie, to możecie Państwo skorzystać z oferty konsultacji. Konsultacje realizowane przez osobę z poza organizacji mogą pomóc zidentyfikować rzeczywiste problemy oraz wskazać możliwości doskonalenia Systemu Zarządzania. Takie rozwiązanie jest skuteczne w szczególności przy długo działających systemach, gdy obok niektórych rzeczy przechodzi się obojętnie i nie widzi się konieczności ich poprawy.

Istnieje możliwość konsultacji:
 - Systemu Zarządzania Jakością (ISO 9001:2015)
 - Systemu Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym (IATF 16949:2016)
 - Systemu Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001:2015)
 - Systemu Zarządzania BHP (ISO 45001:2018)

W ramach usługi otrzymacie Państwo fachową pomoc Konsultanta z długoletnim doświadczeniem we wdrażaniu i nadzorowaniu Systemów Zarządzania. Udzielimy pomocy w zidentyfikowaniu elementów systemu, które nie funkcjonują właściwie, a następnie pomożemy w określeniu działań korygujących oraz w ich wdrożeniu.

Konsultacje mogą mieć charakter jednorazowy (weryfikacja funkcjonowania i pomoc w usprawnieniu), jak i formę długoterminowej współpracy.

Dzięki pomocy ze strony MCS:
 - Państwa System Zarządzania będzie ponownie sprawnym narzędziem do zarządzania Organizacją

 - precyzyjnie ustalicie przyczynę i dobierzecie właściwe działania korygujące
 - skrócicie czas analizy i wdrożenia niezbędnych działań 
 - zmniejszycie koszty niewłaściwie działającego Systemu Zarządzania 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami współpracy w zakresie konsultacji i chcielibyście poznać ofertę, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłania e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.