Wymagania ISO 19011:2018

Proponujemy Państwu szkolenie "Wymagania ISO 19011:2018", na którym przedstawione zostaną wytyczne dotyczące auditowania systemów zarządzania. Szkolenie to przeznaczone jest dla osób znających wymagania norm oraz założenia systemów zarządzania, a chcących jedynie zapoznać się lub odnowić wiedzę na temat auditowania. 

W   ramach szkolenia przedstawione zostaną szczegółowe zasady przygotowania się do auditu, jego realizacji oraz sposobu raportowania. Po szkoleniu każdy z uczestników będzie mógł samodzielnie zrealizować audit w dowolnym systemie zarządzania.

Program szkolenia:
1. Zasady auditowania
2. Program auditów
3. Osoby w procesie auditowania
4. Realizacja auditu
    - Inicjowanie auditu
    - Przygotowanie działań auditowych
    - Przeprowadzenie działań auditowych
    - Przygotowanie i rozpowszechnienie raportu z auditu
    - Zakończenie auditu
5. Działania po auditowe
6. Test kontrolny

Czas trwania szkolenia: 1 dzień x 7 godzin

Szkolenie w formie:
 - stacjonarnej u klienta
 - online

Wszystkie informacje dotyczące szkolenia zebrane zostały w jednym dokumencie, który możecie Państwo ściągnąć klikając w link - Karta szkolenia.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat szkolenia lub dopasowania szkolenia do Państwa potrzeb proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli chcielibyście Państwo zlecić realizację auditów na zewnątrz to zapraszam do skorzystania z usług doświadczonego auditora. Szczegóły oferty znajdziecie w zakładce audity

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu opisującego założenia szkolenia oraz jego elementy: