Szkolenia dedykowane

Firma MCS oferuje wiele szkoleń z zakresu systemów zarządzania, kompetencji auditorskich lub narzędzi jakości. Pomimo tego mogliście Państwo nie znaleźć właściwego szkolenia dla siebie, dlatego też proponujemy szkolenia dedykowane.

Są to szkolenia, które są stworzone bezpośrednio pod Państwa wymagania. Program szkolenia powstaje w oparciu o informacje otrzymane od klienta w zakresie m.in. obszaru szkolenia, szczegółowych tematów które muszą być omówione, dedykowanych osób uczestniczących w szkoleniu. 

Poza standardowymi szkoleniami z oferty, do chwili obecnej zrealizowaliśmy m.in. dedykowane szkolenia z następującej tematyki:
 - Analiza ryzyka wyrobu (DFMEA) według AIAG
 - Analiza ryzyka wyrobu (DFMEA) według AIAG&VDA
 - Charakterystyki specjalne
 - Dokumentacja procesu
 - Nadzorowanie niezgodności
 - Zarządzanie reklamacjami
 - Podejście procesowe
 - Warsztaty dla auditorów

Istnieje możliwość rozbudowania standardowych szkoleń zaprezentowanych na naszej stronie o dodatkowe elementy wskazane przez Klienta. Możliwe jest także skrócenie niektórych szkoleń i przedstawienie uczestnikom szkolenia wybranych najważniejszych zagadnień w danym temacie.

Szkolenia dedykowane w zależności od potrzeb mogą być przeprowadzone w formie:
 - stacjonarnej
 - online

Jeżeli chcecie Państwo przeprowadzić szkolenie, które będzie dopasowane idealnie do Państwa potrzeb to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..