Plan kontroli (aktualizacja do wydania pierwszego z 2024 roku)

Tym z Państwa, którzy z różnych powodów nie mogą skorzystać z rozszerzonego szkolenia dotyczącego Planu kontroli, proponujemy wersję skróconą obejmującą najważniejsze informacje dotyczące tego dokumentu. 

Podczas jednodniowego szkolenia "Plan kontroli (aktualizacja do wydania pierwszego z 2024 roku)" uczestnikom szkolenia przedstawione zostaną wymagania dotyczące Planu kontroli wynikające z podręcznika "Control plan" wydanego w 2024 roku. Poza tym omówione zostanie praktyczne podejście dotyczące jego opracowywania i wykorzystywania w codziennej pracy z procesami produkcyjnymi.

Strona tytułowa Plan kontroli 1 dzieńProgram szkolenia:
1. Umiejscowienie Planu kontroli w procesie wdrożenia nowego wyrobu, fazy Planu kontroli
2. Założenia stosowania Planu kontroli
3. Wymagania dotyczące wrożenia Planu kontroli
4. Opracowanie Planu kontroli - szczegółowe omówienie pól formularza
5. Efektywne wykorzystanie Planu kontroli
6. Formularze i lista kontrolna powiązane z Planem kontroli

Czas trwania szkolenia: 1 dzień x 8 godzin

Szkolenie w formie:
 - stacjonarnej u klienta
 - online

Wszystkie informacje dotyczące szkolenia zebrane zostały w jednym dokumencie, który możecie Państwo ściągnąć klikając w link - Karta szkolenia.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat szkolenia lub dopasowania szkolenia do Państwa potrzeb proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu opisującego założenia szkolenia oraz jego elementy: