Auditor systemu

Każdy system zarządzania musi być monitorowany zgodnie z wymaganiami norm ISO, jak i IATF. Jedną z metod monitorowania systemu zarządzania są audity wewnętrzne systemu, które muszą być realizowane, aby potwierdzić że system jest zgodny z wymaganiami normy, jak i wewnętrznymi wymaganiami organizacji.

Audity wewnętrzne systemu muszą być realizowane przez auditorów, którzy są obiektywni i bezstronni. To jednak tylko ogólne wymagania dotyczące auditorów, poza tym auditor systemu powinien znać conajmniej wymagania normy według której stworzony został system zarządzania. Dodatkowo, aby sprawnie przeprowadzić audit powinien znać podejście procesowe, jak i sposób przygotowania do auditu, jego przeprowadzenia i zaraportowania.

Firma MCS może pomóc Państwu w uzyskaniu upranień auditora wewnętrznego systemu, dlatego też w naszej ofercie znalazły się poniższe szkolenia:

Auditor wewnętrzny jakości

Proponujemy Państwu szkolenie na auditora systemu zarządzania jakością. Są to najczęściej spotykane i najłatwiejsze do uzyskania uprawnienia auditora wewnętrznego.

 


 

Auditor wewnętrzny w branży motoryzacyjnej

Szkolenie auditora wewnętrznego w branży motoryzacyjnej pozwoli Państwu auditować System Zarządzania Jakością zgodny ze standardem IATF 16949.


 

Auditor wewnętrzny środowiska

W ramach szkolenie uczestnik zdobędziecie kwalifikacje auditora wewnętrznego niezbędne do przeprowadzenia auditu Systemu Zarządzania Środowiskiem.


 

Auditor wewnętrzny BHP

Jeżeli chcecie auditować obszar bezpieczeństwa i higieny pracy, zapraszamy na szkolenia auditora wewnętrznego BHP według normy ISO 45001.