Auditor procesu produkcji według VDA 6.3

Jednym z najpopularniejszych narzędzi do przeprowadzania auditów procesu jest lista kontrolna zawarta w podręcznika VDA 6.3. Podręcznik ten określa zasady realizacji auditów procesu wytwarzania w Systemie Zarządzania Jakością w przemyśle samochodowym. Opracowany został w celu ujednolicenia sposobu realizacji auditu oraz umożliwieniu oceny skuteczności wdrożenia procesu produkcji.

W trakcie szkolenia "Auditor procesu produkcji według VDA 6.3" uczestnicy zapoznają się m.in. z tym jak należy zaplanować i przeprowadzić audit zgodnie z wytycznymi podręcznika. Zapoznają się także z pytaniami zawartymi w liście kontrolnej oraz sposobem oceny i punktacji odpowiedzi. Po szkoleniu osoby będą mogły samodzielnie przeprowadzać audity procesu wytwarzania. 

Program szkolenia:
1. Rodzaje auditów
2. Co to jest VDA?
3. Co to jest VDA 6.3?
4. Wymagania wobec auditorów VDA 6.3
5. Realizacja auditów VDA 6.3
6. Analiza potencjałów
7. Ocena pytań VDA 6.3
8. Katalog pytań VDA 6.3
9. Analiza pytań VDA 6.3
10. Test końcowy

Czas trwania szkolenia: 2 dni x 7 godzin

Szkolenie w formie:
 - stacjonarnej u klienta
 - online

Wszystkie informacje dotyczące szkolenia zebrane zostały w jednym dokumencie, który możecie Państwo ściągnąć klikając w link - Karta szkolenia.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat szkolenia lub dopasowania szkolenia do Państwa potrzeb proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli chcielibyście Państwo zlecić realizację auditów na zewnątrz to zapraszam do skorzystania z usług doświadczonego auditora. Szczegóły oferty znajdziecie w zakładce audity