Auditor procesu produkcji według VDA 6.3

Jednym z najpopularniejszych narzędzi do przeprowadzania auditów procesu jest lista kontrolna zawarta w podręcznika VDA 6.3 (2023). Podręcznik ten określa zasady realizacji auditów procesu wytwarzania w Systemie Zarządzania Jakością w przemyśle samochodowym. Opracowany został w celu ujednolicenia sposobu realizacji auditu oraz umożliwieniu oceny skuteczności wdrożenia procesu produkcji.

W trakcie szkolenia "Auditor procesu produkcji według VDA 6.3" opartego na podręczniku wydanym w 2023 roku, uczestnicy zapoznają się m.in. z tym jak należy zaplanować i przeprowadzić audit zgodnie z wytycznymi podręcznika. Zapoznają się także z pytaniami zawartymi w liście kontrolnej oraz sposobem oceny i punktacji odpowiedzi. Po szkoleniu osoby będą mogły samodzielnie przeprowadzać audity procesu wytwarzania. 

Program szkolenia:
1. Rodzaje auditów
2. Co to jest VDA?
3. Co to jest VDA 6.3?
4. Wymagania wobec auditorów VDA 6.3
5. Realizacja auditów VDA 6.3
    - wymagania normy ISO 19011 względem auditorów
    - harmonogram auditów
    - realizacja auditów

6. Ocena pytań VDA 6.3
    - ocena pytań przy audicie potencjału
    - ocena pytań dla auditu procesu

7. Katalog pytań VDA 6.3
8. Analiza pytań VDA 6.3
9. Test końcowy

Czas trwania szkolenia: 2 dni x 7 godzin

Szkolenie w formie:
 - stacjonarnej u klienta
 - online

Wszystkie informacje dotyczące szkolenia zebrane zostały w jednym dokumencie, który możecie Państwo ściągnąć klikając w link - Karta szkolenia.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji na temat szkolenia lub dopasowania szkolenia do Państwa potrzeb proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli chcielibyście Państwo zlecić realizację auditów na zewnątrz to zapraszam do skorzystania z usług doświadczonego auditora. Szczegóły oferty znajdziecie w zakładce audity